У Деснянському районі у десятиденний строк перевірять технічний стан усіх ліфтів.

Друкe-mail

У Деснянському районі у десятиденний строк перевірять технічний стан усіх ліфтів.

Т.в.о голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук провів робочу нараду за участю директора ТОВ “Майстерліфт” Олега Волкотруба, начальника дільниці № 1 ТОВ “Майстерліфт” Андрія Кулинича, заступника директора з технічних питань КП “Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду” Ігоря Козирєва, в.о. директора КП “Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду” Михайла Іщенка з питання роботи ліфтового господарства району.

Під час наради було проаналізовано стан роботи ліфтового господарства району. Так, зокрема, наголошувалося на необхідності зменшення аварійних зупинок ліфтів більше 3 діб, які останнім часом почастішали; наголошувалося на необхідності посилення контролю за роботою ліфтів, особливо тих, які вже відпрацювали понад 25 років, з боку обслуговуючих організацій.

Т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук дав доручення у десятиденний строк провести обстеження ліфтового господарства району, привести у належний стан ті ліфти, які вимагають поточного ремонту, та звернутися з листом до Київської міської державної адміністрації щодо виділення коштів на капітальний ремонт технічно застарілих та зношених ліфтів.

– Ми не можемо сьогодні допускати такі ситуації, яка виникла у житловому будинку по проспекту Маяковського, 91-в, коли протягом 5 діб у багатоповерховому будинку не працювали обидва ліфти і мешканцям доводилося підніматися на верхні поверхи пішки. Наше завдання – сприяти налагодженню стабільної роботи ліфтів та зменшити кількість звернень невдоволених громадян, – зазначив Вадим Онуфрійчук.


 

100_7651

100_7653

100_7665