У Деснянському районі відремонтовано дорогу вздовж вулиці Бальзака.

Друкe-mail

У Деснянському районі відремонтовано дорогу вздовж вулиці Бальзака.

В ході осіннього місячника з благоустрою та в рамках заходів з підготовки до зимового періоду у Деснянському районі проводиться ремонт доріг та тротуарів.

Так відремонтовано дорогу на в’їзді до парку “Дружби народів”, по проспекту Маяковського, вулиці Закревського, капітальний ремонт тротуару та проїжджої частини вздовж вулиці Бальзака.

Вже встигли відчути позитивні зміни і пішоходи, і водії. Так водій маршрутного таксі № 180 Сергій на цьому маршруті працює вже не перший день. “Дорогу зробили дуже добре. Майже злітна смуга аеродрому”, – говорить чоловік.

На відмінно оцінив роботу шляховиків і водій Іван. “Такі дороги повинні стати не винятком, а правилом”, – говорить водій.

Наразі, профільними службами Деснянської райдержадміністрації опрацьовується питання асфальтування доріг у селищах Троєщина та Биківня.

– На сьогодні ремонт доріг – одне з наших основних завдань. Більшість доріг, а особливо міжквартальних проїздів, потребують ремонту та реконструкції. Стан дорожнього покриття на багатьох ділянках незадовільний. Тому ми й надалі продовжуватимемо роботи з приведення дорожнього господарства району до ладу, – зазначив т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.

 

100_8492

100_8493

100_8495

100_8497

100_8498

100_8499

100_8500