У Деснянському районі триває ремонт доріг та тротуарів.

Друкe-mail

У Деснянському районі триває ремонт доріг та тротуарів.

В ході осіннього місячника з благоустрою та в рамках заходів з підготовки районного господарства до зимового періоду працівниками КП ШЕУ Деснянського району проводиться ремонт доріг та тротуарів.

Так завершуються роботи з капітального ремонту твердого покриття вздовж вулиці Бальзака, під час якого буде відремонтовано 390 квадратних метрів тротуару та дороги.

– Цьогоріч в ході осіннього місячника з благоустрою нами чималу увагу було приділено дорогам району. Зокрема, проводиться ремонт автошляхів, тротуарів, міжквартальних та міжбудинкових проїздів по проспекту Маяковського, вулицях Бальзака, Ніколаєва, Закревського. Наступного тижня розпочнуться підготовчі роботи з асфальтування дороги по вулиці Кисловодській у селищі Биківня. Ми й надалі продовжуватимемо роботи з приведення дорожнього господарства району до ладу. На сьогодні – це одне з наших пріоритетних завдань, – зазначив т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.

Наразі, за словами Вадима Михайловича, проводяться ремонтні роботи міжквартальних проїздів по просп. Маяковського, 24-26.

 

100_8336

100_8337

100_8340

100_8346