У Деснянському районі проводиться ремонт доріг та тротуарів.

Друкe-mail

У Деснянському районі проводиться ремонт доріг та тротуарів.

В ході осіннього місячника з благоустрою та в рамках заходів з підготовки районного господарства до зимового періоду працівниками КП ШЕУ Деснянського району проводиться ремонт доріг та тротуарів.

Так проведено ямковий ремонт 18 квадратних метрів дороги на в’їзді до парку “Дружби народів” та капітальний ремонт 400 квадратних метрів тротуару вздовж дороги по вулиці Бальзака.

– На жаль, більшість доріг, а особливо міжквартальних проїздів, потребують ремонту та реконструкції. Стан дорожнього покриття на багатьох ділянках незадовільний. Тому ми й надалі продовжуватимемо роботи з приведення дорожнього господарства району до ладу. На сьогодні – це одне з наших пріоритетних завдань. Втім, деснянці вже можуть оцінити позитивні зміни, зокрема, і щодо стану доріг, – зазначив т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.

Наразі, за словами Вадима Михайловича, профільними службами Деснянської райдержадміністрації опрацьовується питання асфальтування доріг у селищах Троєщина та Биківня.

 

100_8024

100_8025

100_8046

100_8049

100_8099

100_8106