“Київавтодор” проводить роботи з капітального ремонту автошляхів.

Друкe-mail

“Київавтодор” проводить роботи з капітального ремонту автошляхів.

У період з 22 до 28 вересня комунальна корпорація “Київавтодор” виконувала роботи з капітального ремонту на вул. Оноре де Бальзака.

Так на вул. Оноре де Бальзака завершені роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття проїжджої частини на ділянці від вул. Милославської до вул. Лісківської на площі 12, 3 тис. кв. м та продовжуються підготовчі роботи з влаштування покриття тротуарів.

За інформацією комунальної корпорації “Київавтодор”, корпорація провела ряд заходів, аби забезпечити належну роботу зливоприймальної системи. Так на даний час експлуатаційними підприємствами корпорації проведено роботу з очищення від мулу та сміття 28,9 тисяч одиниць зливоприймачів (97% від запланованого) та 12,7 тисяч одиниць оглядових колодязів (92% від запланованого). Одночасно виконано ремонт 1 193 зливоприймальників та 659 оглядових колодязів.

Окрім того, позачергово комунальними підприємствами корпорації проводиться очищення зливоприймальників та оглядових колодязів у занижених місцях, а також на спусках та підйомах дорожньої мережі міста.

http://kievcity.gov.ua/news/16999.html

http://kievcity.gov.ua/news/17019.html