Учні Школи повного дня № 275 власноруч зробили маскувальну сітку для передової.

Друкe-mail

 

Маскувальні сітки для українських військовослужбовців, які зараз воюють у зоні АТО, учні Школи повного дня № 275 розпочали плести 21 листопада – в день річниці Революції Гідності. Обидві сітки мають розмір 12 на 14 метрів.

Перші стрічки до білої маскувальної сітки були прив’язані під час великої перерви. Перед тим, як взятися до роботи, учні на чолі з директором школи Оксаною Антощак вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності та заспівали гімн.

– Щойно закінчили плести білу маскувальну сітку, яку незабаром передамо на передову. Сьогодні розпочинаємо плести другу маскувальну сітку зеленого кольору. Сітка також знаходитиметься у коридорі, і кожний бажаючий на перерві зможе підійти до неї, щоб долучитися до акції, – розповідає директор школи Оксана Антощак.

Також учні продовжують збирати теплий одяг для бійців АТО. “Це вже не перша допомога військовослужбовцям у зоні АТО, яку ми відправляємо”, – зазначила Оксана Антощак.

Нещодавно учні школи № 275 відправили на передову та українським військовослужбовцям, які зараз проходять реабілітацію у Київському військовому шпиталі, випічку власного виробництва та кондитерські вироби.

2

3

4

5

_2

_3