Віталій Кличко з киянами вітали бійців 12 батальйону на Хрещатику.

Друкe-mail

 

Київський міський голова Віталій Кличко та мешканці столиці привітали бійців 12 батальйону територіальної оборони “Київ”, які пройшли маршем Хрещатиком.

– Від імені всіх киян я хочу привітати бійців 12 батальйону, які повернулися додому. Я хочу привітати кожного з вас з днем Збройних Сил. Ми знаємо, в якому стані наша армія. Але сьогодні ми повинні створити нову армію, яка буде боєздатною і потужною. Сила наших бійців вимірюється не тільки зброєю, а й надзвичайним духом і волею до перемоги тих, хто сьогодні захищає незалежність та територіальну цілісність України. Ми шануємо пам’ять полеглих, з великою повагою ставимося до всіх, хто не зважаючи на складні умови, пішов захищати нашу державу, – сказав Віталій Кличко.

Міський голова вручив подяки за сумлінну службу 34 бійцям батальйону та передав хлопцям прапор з гербом Києва.

Віталій Кличко наголосив, що міська влада продовжуватиме допомагати військовим та подякував волонтерам, які самовіддано допомагають забезпечувати армію усім необхідним.

Подякувати бійців 12 батальйону на Хрещатик прийшли і т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук та громадськість Деснянського району. Разом з бійцями-захисниками вони запалили на Майдані Незалежності лампадки і вшанували пам’ять загиблих патріотів.

18014

18015

18021

18023

18025

18031

19015

 

http://kievcity.gov.ua/news/19015.html