Учні середньої школи №275 сьогодні розпочали плести маскувальні сітки.

Друкe-mail

 

Маскувальні сітки для українських військовослужбовців, які зараз воюють у зоні АТО, сьогодні розпочали плести учні Школи повного дня №275. Обидві сітки мають розмір 12 на 14 метрів.

Перші стрічки до сіток були прив’язані під час великої перерви. Перед тим, як взятися до роботи, учні на чолі із директором школи Оксаною Антощак вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності та заспівали гімн. Сьогодні всі діти школи прийшли у національному одязі, волосся дівчаток прикрашали віночки. 

– Саме сьогодні у день річниці Революції Гідності ми розпочали акцію з плетіння сіток. Сітки знаходяться у коридорі і кожний бажаючий на перерві може підійти до них, щоб долучитися до акції. Також сьогодні буде відправлено і партію теплого одягу, який придбано за кошти педагогів школи, батьків учнів, принесено учнями та мешканцями району. Це вже не перша допомога військовослужбовцям у зоні АТО, яку ми відправляємо, – говорить директор школи Оксана Антощак.

Зовсім недавно учні школи №275 відправили на передову та українським військовослужбовцям, які зараз проходять реабілітацію у Київському військовому шпиталі, випічку власного виробництва та кондитерські вироби.

2

3

4

5