У Деснянському районі пройшов перший благодійний ярмарок.

Друкe-mail

 

У суботу, 7 листопада 2014 року, у Деснянському районі пройшов перший благодійний ярмарок зі збору коштів для допомоги українським військовослужбовцям, які знаходяться у зоні АТО.

Свої поробки на благодійний ярмарок представили діти, які навчаються у закладах культури, позашкільних освітніх закладах Деснянського району, вихованці Центру реабілітації дітей та молоді із функціональними обмеженнями.

Мешканка Деснянського району Ольга Григорівна прийшла на ярмарок із своїми онуками.

– Роботи дітей, які представлено на ярмарку не залишають байдужими ні моїх онуків, ні мене. Плата символічна – за бажанням та можливостями покупця. Ми дуже раді, що придбавши на ярмарку ці роботи, вносимо і свою частку допомоги тим, хто зараз знаходиться на передовій, – говорить жінка.

Завітали на ярмарок і т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук та заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

– Сьогодні ми проводимо перший такий масовий благодійний захід за участю волонтерських організацій Деснянського району, закладів культури і позашкільних закладів освіти. Та сподіваємося, що в подальшому такі благодійні ярмарки стануть регулярними, адже підтримка та допомога військовослужбовцям, які зараз знаходяться в зоні АТО, вкрай необхідна, – говорить Ірина Алєксєєнко.

Одна з учасниць ярмарки, учениця гімназії № 39 Анастасія Тадля, плете браслетики-фєнічки, переважно у національних синьо-жовтих кольорах, одразу ж на ярмарку. Настя бере участь у ярмарку у свій день народження.

– Браслетиками-фєнічками люди обмінюються на згадку один про одного і на знак дружби, – говорить дівчинка.

Серед поробок – вироби із дерева, бісера, вовни, паперу, тканини. Зроблені у різній техніці та різні за тематикою вони зігрівають душі та серця, адже зроблені з любов’ю.

Учасники та відвідувачі ярмарку також могли змогу взяти участь у спортивних турнірах, які було організовано під час ярмарку спортивними клубами Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Юні учасники змагалися у стрільбі з луку, футбольному фрістайлі, підніманні гирі, стрибках на скакалці та дартці. 

Всього під час благодійного ярмарку було придбано дитячих робіт та зібрано благодійних коштів на суму близько 5 тисяч гривень.

1

2

3

4

5

6

7