Вадим Онуфрійчук зустрівся з бійцями добровольчих батальйонів.

Друкe-mail

 

Т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук сьогодні зустрівся з бійцями І-го добровольчого батальйону та бригади Національної гвардії України, які знаходяться у короткочасній відпустці.

Під час зустрічі Вадим Онуфрійчук звернувся до учасників антитерористичної операції із словами вдячності.

– З почуттям великої поваги та шани районна влада ставиться до деснянців, які добровільно відправилися у зону АТО для відстоювання суверенітету та цілісності України. Завдання районної влади створити необхідні умови для вашої соціальної адаптації у нинішніх умовах та підтримки членів ваших родин, – сказав Вадим Онуфрійчук.

Вадим Онуфрійчук також зазначив, що у Деснянській райдержадміністрації створено робочу групу із забезпечення заходів щодо покращення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, а також з 1 листопада нинішнього року розпочне свою роботу новий структурний підрозділ з оборонно-мобілізаційної роботи із зазначеного напрямку.

Під час зустрічі бійці добровольчих батальйонів звернулися до очільника району та профільних спеціалістів щодо можливості отримання статусу учасників бойових дій для бійців добровольчих батальйонів, отримання пільг на комунальні послуги, виділення земельних ділянок та з інших питань.

В ході зустрічі т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук дав доручення відповідним структурним підрозділам щодо забезпечення оперативного вирішення порушених питань, задоволення соціально-побутових потреб деснянців-учасників АТО, надання допомоги деснянцям, які не мають чітко визначеного статусу учасника бойових дій, але брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

100_8161

100_8162

100_8165