У Деснянській райдержадміністрації створено робочу групу із забезпечення заходів щодо покращення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

Друкe-mail

 

У Деснянській райдержадміністрації створено робочу групу із забезпечення заходів щодо покращення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей. Про це йшлося під час розширеного засідання Колегії під головуванням т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадима Онуфрійчука.

Керівник робочої групи, керівник апарату Деснянської райдержадміністрації Сергій Карман ознайомив присутніх з інформацією щодо вжиття заходів з покращення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

Так Сергій Карман відзначив, що робочою групою вивчається матеріальний стан, стан житлового забезпечення, працевлаштування, доступ до освіти, медичного забезпечення учасників АТО та членів їх сімей. Проведено перше засідання робочої групи під головуванням заступника голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алєксєєнко, за результатами якого районним управлінням праці та соціального захисту населення проводиться обстеження соціально-побутових умов учасників АТО та членів їх сімей, відділом квартирного обліку – перевірка наявності на квартирному обліку учасників АТО.

Також нещодавно відбулася зустріч т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадима Онуфрійчука із пораненими військовослужбовцями 12 БТО “Київ” та родинами військовослужбовців, загиблих у зоні проведення АТО. Під час зустрічі військовослужбовцям та сім’ям загиблих було надано матеріальну допомогу для подальшої реабілітації та лікування важких поранень.

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району надано послуги психолога і гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів особистої гігієни родинам військовослужбовців Володимира Кравчука, Володимира Бондаренка, Віктора Макідона, Альберта Падюкова та Олега Онікієнка, які загинули під час боїв у зоні АТО.

Також посилену допомогу учасникам АТО та членам їх сімей надають районна організація Товариства Червоного Хреста, Деснянське районне формування із охорони громадського порядку та державного кордону, волонтери, учнівські та педагогічні колективи загальноосвітніх закладів району.

В ході засідання т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук наголосив, що питання соціального захисту деснянців, які беруть участь у Антитерористичній операції, та їхніх родин на сьогодні є одним з найбільш пріоритетних, і дав доручення відповідним структурним підрозділам щодо забезпечення оперативного вирішення питань з надання допомоги та інших заходів, необхідних для задоволення соціально-побутових потреб деснянців-учасників АТО, а також вишукати можливість надання допомоги тим деснянцям, які не мають чітко визначеного статусу учасника бойових дій, втім брали безпосередню участь в антитерористичній операції у складі добровольчих формувань територіальної оборони.