У Деснянському районі надають допомогу військовослужбовцям та членам сімей військовослужбовців, які загинули під час боїв у зоні АТО.

Друкe-mail

 

Т.в.о. Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук сьогодні зустрівся з військовослужбовцями 12-го батальйону оборони “Київ” та членами сімей військовослужбовців, загиблих в зоні проведення антитерористичної операції. У зустрічі також взяли участь заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, керівник робочої групи з допомоги військовослужбовцям та членам сімей військовослужбовців, які загинули під час боїв у зоні АТО, керівник апарату Деснянської райдержадміністрації Сергій Карман, начальник районного управління праці та соціального захисту населення Анастасія Філоненко, начальник відділу з питань звернення громадян Деснянської райдержадміністрації Ольга Машківська.

Вадим Онуфрійчук висловив вдячність від себе і мешканців Деснянського району присутнім на зустрічі військовослужбовцям за виявлені мужність і героїзм у захисті суверенітету нашої держави.

– Ми низько схиляємо голови перед вами, шановні батьки, дружини загиблих синів, чоловіків за виховання справжніх патріотів, які ціною власного життя відстоювали у боях незалежність нашої держави. Ми розуміємо, що ця втрата непоправна. Ми в боргу перед вами. Знайте, що двері мого кабінету завжди відкриті для вас у будь-яку хвилину. Ви можете звернутися до мене у вирішенні будь-якого питання і ми допоможемо вам, – сказав Вадим Онуфрійчук.

Під час зустрічі військовослужбовцям та членам сімей військовослужбовців, які загинули під час боїв у зоні АТО, була видана матеріальна допомога.

Також під час зустрічі присутні звернулися до районної влади з проханням надати матеріальну допомогу для проходження подальшої реабілітації, лікування після поранень, санаторно-курортного лікування, вирішення існуючих потреб, питань житлового забезпечення.

Вадим Онуфрійчук надав доручення відповідним структурним підрозділам Деснянської райдержадміністрації найближчим часом знайти кошти для задоволення висловлених потреб військовослужбовців та членів сімей загиблих військовослужбовців.

Світла пам’ять деснянцям, які загинули під час боїв у зоні АТО, – Володимиру Кравчуку, Володимиру Бондаренку, Віктору Макідону, Альберту Падюкову, Олегу Онікієнку.

100_7616

100_7620

100_7625

100_7628

100_7630

100_7632