Організація Товариства Червоного Хреста Деснянського району надала адресну допомогу 340 пораненим у зоні АТО бійцям.

Друкe-mail

 

Організація Товариства Червоного Хреста Деснянського району здійснила благодійну передачу медикаментів для поранених бійців, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в зоні АТО.

– 100 тисяч гривень для закупівлі медикаментів районній організації Товариства Червоного Хреста були передані автомобільною компанією, з якою організацію поєднує тривала співпраця. На цю суму ми адресно закупили дороговартісні ліки для 340 поранених у зоні АТО бійців, які зараз знаходяться на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному госпіталі та Центральному клінічному госпіталі Держаної прикордонної служби. Ми щиро вдячні за надану допомогу,– зазначила голова районної організації Товариства Червоного Хреста Валентина Романюк.

За словами Валентини Романюк, пріоритетом у діяльності районної організації Товариства Червоного Хреста під час конфлікту є надання допомоги вразливим категоріям населення Луганської та Донецької областей; створення служби психосоціальної підтримки; зміцнення та підтримка служби реагування на надзвичайні ситуації; розвиток волонтерського руху; генерування заходів щодо збору коштів, одягу, продуктів харчування, предметів першої допомоги для постраждалих; робота щодо навчання засадам міжнародного гуманітарного права для населення та силових структур; інформаційна кампанія (у східних регіонах) щодо попередження ураження населення рештками військових снарядів, мін; навчання населення наданню першої допомоги.

IMG_2487

IMG_2491

IMG_2506

IMG_2510