Учні спеціалізованої школи № 322 Деснянського району провели зустріч з бійцями батальйону “Айдар”.

Друкe-mail

 

У спеціалізованій школі № 322 Деснянського району відбулася зустріч учнів 1-А та 3-А класів з воїнами-захисниками нашої Вітчизни – бійцями батальйону “Айдар”, які розповіли про бойові будні в зоні АТО, про бійців, які захищають нашу Батьківщину. Один з бійців є татом учениці 1-А класу Сільченко Єви – Сільченко Ігор Іванович.

На уроках патріотизму, що пройшли в класах, говорили про мужність українських військових та добровольців, про їхню вірність присязі своїй країні та українському народові, готовність віддати життя за цілісність України, за її мир та спокій, а також про героїзм та самовіддачу простих українців, які допомагають бійцям.

Учні написали листи та намалювали малюнки, у яких висловили свої прагнення до миру і єдності України, власноруч зробили обереги для воїнів та побажали захисникам здоров’я і перемоги. Всі роботи було передано бійцям батальйону “Айдар”.

Разом з тим, батьками учнів навчального закладу було проведено благодійну акцію зі збору теплих речей та продуктів харчування для бійців, які перебувають в зоні АТО.

DSC_0070-

DSC_0077-

__004-

__006-