У школі № 311 Деснянського району продовжують акцію з надання коштів на лікування військовослужбовцям, які отримали поранення під час боїв у зоні АТО.

Друкe-mail

 

За ініціативи батьківського комітету середньої школи № 311 Деснянського району кошти на лікування надано військовослужбовцям, які отримали поранення під час боїв у зоні АТО. Акцію “Ліки замість квітів” з надання саме адресної грошової допомоги тяжкопораненим військовослужбовцям розпочали 1 вересня у середній школі № 307. Першого вересня учні прийшли до школи без букетів для своїх вчителів, а гроші, які планували витратити на квіти, передали бійцям, постраждалим у зоні АТО.

– Сьогодні ми продовжуємо розпочату в школах Деснянського району першого вересня акцію. Допомогти тим, хто зараз відстоює суверенітет держави – наш обов’язок, – говорить голова батьківського комітету середньої школи № 311 Роман Крещенко.

Заступник військового комісара Деснянського району Владислав Міхєєв, голова батьківського комітету середньої школи № 311 Роман Крещенко, головний спеціаліст з питань оборонної та мобілізаційної роботи Деснянської райдержадміністрації Михайло Шаль відвідали у шпиталі в місті Ірпінь сержанта Олега Комбеля, вручивши йому зібрані на лікування кошти. Олег отримав поранення під час боїв у складі 12-го батальйону територіальної оборони під Луганськом. 

Шкільні гроші також отримають військовослужбовці Олександр Німенко (128-а окрема гірська мотострілецька бригада) та Петро Литвинчук (24-ий батальйон територіальної оборони “Айдар”), які отримали поранення під час боїв під Донецьком та Луганськом.