У Деснянському районі з Днем Святого Миколая привітали дітей пільгових категорій та переселенців із зони АТО.

Друкe-mail

 

До свята Святого Миколая у Деснянському районі відбулися адресні привітання дітей пільгових категорій та дітей, що виховуються у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах.

Так пройшов соціокультурний захід, підготовлений працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, для вихованців прийомних сімей та Дитячого будинку сімейного типу. Новорічною виставою-концертом до Дня Святого Миколая привітали вихованців спеціалізованого навчально-виховного комплексу “Мрія” з вадами опорно-рухового апарату рада лідерів учнівського самоврядування Деснянського району.

Для дітей пільгових категорій закладів освіти Деснянського району у спеціалізованій школі № 23 розпочато показ театралізованої вистави за участю Народного художнього колективу шкільного театру “Пролісок”. Виставу подивляться 6016 дітей закладів освіти Деснянського району (діти пільгових категорій, які навчаються у 1-8-х класах загальноосвітніх навчальних закладів, учні загальноосвітньої середньої школи № 23, діти пільгових категорій, які відвідують дошкільні навчальні заклади).

Також до Дня Святого Миколая подарунки отримали 120 дітей-переселенців із зони АТО.