Віталій Кличко: Проблеми переселенців мають вирішуватися ефективно, швидко і прозоро

Друкe-mail

 

Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з Прем’єр-міністром Норвегії Ерною Солберг, яка перебуває з робочим візитом в Україні, та групою переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей.

Віталій Кличко подякував Ерні Солберг за підтримку, яку Норвегія надає Україні.

«Ми завжди раді вітати тих, хто є друзями України, і готові до співпраці. Вдячний за те, що ви знайшли можливість відвідати мерію з гуманітарною місією, щоб передати допомогу від Королівства Норвегія внутрішньо переміщеним особам, які вимушені у Києві шукати новий дах над головою», – зазначив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що міська влада робить усе для вирішення питань облаштування переселенців у столиці.

«Моя персональна позиція – зробити все можливе, щоб питання вирішувалися ефективно, швидко і прозоро, а допомогу отримував кожен, хто її потребує», – наголосив Віталій Кличко.

Ерна Солберг підкреслила, що Норвегія увесь рік спостерігала за подіями в Україні.

«Багато уваги приділяється також тому, як буде вирішена ця ситуація. Ми бачили анексію Криму та постійну допомогу з боку Російської Федерації військовим формуванням у Донецькій та Луганській областях. Саме тому, ми будемо підтримувати Україну у її економічному розвитку, забезпеченні верховенства права та майбутнього процвітання», – заявила Прем’єр-міністр Норвегії.

За її словами, Україна та Норвегія підпишуть низку договорів, які стосуватимуться і розвитку торгівлі між країнами, але головною метою візиту залишається допомога особам, які постраждали від конфлікту на Сході України.

Віталій Кличко та Ерна Солберг поспілкувалися із запрошеними вимушеними переселенцями та запевнили їх у сприянні вирішенню нагальних проблем.

http://kievcity.gov.ua/news/18533.html