Міська влада закликає вимушених переселенців вчасно реєструватися у столичних центрах.

Друкe-mail

 

Заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко закликала вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та зони проведення антитерористичної операції зареєструватися у столичному центрі реєстрації.

“Завдання міської влади – допомагати таким людям, але для цього нам необхідно визначити їхню кількість та їхні нагальні потреби”, – пояснила вона.

За словами Ганни Старостенко, на сьогодні існує два види переселенців: ті, які одразу звернулися до міської влади за допомогою, та ті, хто вирішив самостійно влаштуватися в Києві.

“За різними підрахунками у столиці нараховується від 40 до 60 тисяч таких осіб. Важко вирізнити їх із загалу усіх, хто зараз мешкає у Києві, та зрозуміти, наскільки їм потрібна допомога міста. Ми маємо бути готові для того, що з часом їм може знадобитися допомога міської влади”, – розповіла заступник голови КМДА.

У зв’язку з цим Ганна Старостенко пропонує переселенцям зареєструватися зараз, щоб у майбутньому не виникало непередбачуваних ситуацій, адже дуже складно надати допомогу одразу великій кількості людей.

“На залізничному та автовокзалі є центри з реєстрації переселенців, де вони можуть не лише зареєструватися, а й окреслити основні проблеми: житло, робота, навчання”, – зазначила вона.

Ганна Старостенко звернула увагу, що у столичному Департаменті освіти і науки, молоді та спорту працює одразу кілька “гарячих ліній” для допомоги переселенцям:

- для громадян, які хочуть влаштувати дитину до дитячого садка, – 279-39-19;

- для осіб, які хочуть влаштувати дитину до школи, – 279-35-26;

- для переселенців, які хочуть влаштувати дитину до ПТУ, – 272-05-15.

Крім того, про можливості працевлаштування у столиці переселенці можуть дізнатися за телефоном “гарячої лінії” столичної служби зайнятості 245-17-17.

http://kievcity.gov.ua/news/16383.html