У Києві розпочалося дослідження мобільності населення

Друкe-mail

У Києві розпочалося дослідження мобільності населення

З метою створення транспортної моделі столиці у Києві стартує електронне опитування мешканців міста та його околиць щодо їх транспортної поведінки. Про це повідомили у Департаменті містобудування та архітектури.

Дослідження мобільності населення у Києві проводиться вперше. Основний етап опитування здійснюється методом домашнього телефонного інтерв’ювання киян. Для цього залучено авторитетну і досвідчену організацію – Київський міжнародний інститут соціології.

 Електронне анкетування населення, у свою чергу, допоможе створити більш повну картину сучасного стану транспортної інфраструктури столиці, виявити специфічні кореспонденції та потреби киян.

 «Ми запрошуємо усіх мешканців столиці в он-лайн режимі відповісти на запитання про щоденні переміщення, транспортні вподобання та очікування від якості обслуговування громадського транспорту. Результати цього дослідження  ляжуть в основу транспортної моделі Києва, яка допоможе вирішити ряд проблемних питань. Таким шляхом розвиваються провідні європейські міста. А з 2014 року  подібна система запрацювала і у Львові», - зазначив Андрій Вавриш.

Опитування є анонімним та не передбачає використання приватних даних мешканців міста.

 «Електронне опитування діятиме постійно. Це буде велика база даних про щоденні переміщення людей містом. У подальшому аналіз цих даних використовуватимуть для оптимізації транспортної моделі та покращення транспортної інфраструктури міста», - додав Андрій Вавриш.

 Пройти анкетування можна за посиланням  (http://goo.gl/forms/Hp2ouCZDpG)