Для прибирання вулиць та автошляхів Деснянського району від снігу задіяно 22 одиниці снігоприбиральної техніки.

Друкe-mail

Для прибирання вулиць та автошляхів Деснянського району від снігу задіяно 22 одиниці снігоприбиральної техніки.

Сьогодні зранку для прибирання вулиць та автошляхів Деснянського району від снігу вийшло 22 одиниці снігоприбиральної техніки. Найпершими обробляються магістральні автошляхи району з найбільш інтенсивним трафіком та підходи до зупинок громадського транспорту, далі, за таким же принципом, здійснюється прибирання інших доріг.

– Також здійснюється посипання дворів житлових будинків та міжквартальних проїздів сіллю та піщано-соляною сумішшю зусиллями житлово-експлуатаційних організацій. Зокрема, до прибирання доріг та тротуарів зранку було залучено 430 працівників комунальних підприємств Деснянського району – КП ШЕУ, КП УЗН і КП “Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Деснянського району”. Сьогодні комунальні служби району повністю зосереджені на очищенні доріг та вулиць району від снігу, – зазначив т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.

У зв’язку з погіршенням погодних умов Деснянська райдержадміністрація попереджає керівників підприємств та установ усіх форм власності, що здійснюють свою діяльність на території району, про відповідальність за неналежне утримання балансових територій у зимовий період, а також просить водіїв бути особливо уважними на дорогах, з розумінням і повагою поставитись до роботи комунальних служб та паркуватися згідно з правилами.