Вадим Онуфрійчук: «Капітальний та поточний ремонт міжбудинкових та міжквартальних проїздів – один з пріоритетних векторів розвитку Деснянського району у 2015 році».

Друкe-mail

Вадим Онуфрійчук: «Капітальний та поточний ремонт міжбудинкових та міжквартальних проїздів – один з пріоритетних векторів розвитку Деснянського району у 2015 році».

До листопада 2015 року комунальна корпорація «Київавтодор» повинна відремонтувати 469 міжбудинкових та міжквартальних проїздів. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов під час перевірки завершення капітального ремонту міжквартальних проїздів та прибудинкової території на вул. Закревського, 85-А–85-Б у Деснянському районі.

«На вимогу киян, які зверталися зі скаргами до Контакт-центру 15-51, до листопада поточного року мають бути відремонтовані 469 міжбудинкових та міжквартальних проїздів. На відновлення асфальтного покриття місто вже виділо понад 200 млн грн», – зазначив Ігор Ніконов.

Інспектуючи відремонтовану ділянку дороги на вул. Закревського, 85-А–85-Б, перший заступник голови КМДА зазначив, що ремонтні роботи тривають в усьому місті.

Так, на вказаному об’єкті було облаштовано нове асфальтобетонне покриття проїжджої частини загальною площею 1 050 кв. м, нове покриття тротуарів (750 кв. м), 18 люків оглядових колодязів і 7 нових зливостічних колодязів, відрихтовані старі та встановлені нові бортові камені, замінено понад 220 пог. м бордюрів.   

Він також нагадав про реконструкцію вул. Магнітогорської, капітальний ремонт вул. Віскозної (від пров. Червоноармійського до буд. № 32) у Деснянському районі.

«Капітальний та поточний ремонт міжбудинкових та міжквартальних проїздів – один з пріоритетних векторів розвитку Деснянського району у 2015 році. Завдяки ініціативі мера столиці Віталія Кличка та депутатів-мажоритарників Деснянського району вперше до Програми соціального та економічного розвитку міста Києва на 2015 рік закладені значні видатки на капітальний та поточний ремонт доріг, міжбудинкових та міжквартальних проїздів Деснянського району. Новим асфальтобетонним дорожнім покриттям деснянці вже насолоджуються на вул. Бальзака та міжбудинковим проїздом по просп. Маяковського, 5. Наразі роботи тривають», – підкреслив керівник району Вадим Онуфрійчук.

1

2

3

4

5

6