У Деснянському районі буде модернізовано та відремонтовано 8 ліфтів

Друкe-mail

 

У Деснянському районі згідно розпорядження Київської міської державної адміністрації буде модернізовано та відремонтовано 8 ліфтів на суму 7 мільйонів гривень за адресами: проспект Лісовий, 41 (4 ліфти), 8 (1 ліфт), вулиці Братиславська, 44/2 (2 ліфти), Курчатова, 7 (1 ліфт).

Всього згідно затвердженого адресного переліку для виконання заміни та модернізації ліфтового господарства міста складено проекти модернізації, заміни та ремонту понад 50 ліфтів. Підготовлено необхідну проектно-кошторисну документацію, складено дефектні акти, без яких неможливий ремонт, проекти робіт, кошториси, укладаються договори з підрядниками та закуповуються необхідні матеріали тощо.

Після складання проектів ремонтники розпочнуть безпосередньо виконувати технічні роботи з відновлення та покращення роботи ліфтів.

За даними КП «Київбудреконструкція», що виступає підрядником робіт, орієнтовна сума, яку потрібно витратити на заміну одного вантажно-пасажирського ліфта у 16-поверховому будинку, складає понад 960 тис грн і може сягати 1,2 млн грн, залежно від складності робіт і виду обладнання. Вартість заміни пасажирського ліфта складає 600 тис грн у 9-поверховому будинку і 950 тис грн у 16-поверховому.

«На Лісовому масиві більша частина ліфтів працює вже понад 20-30 років та потребує заміни і модернізації. Роботі ліфтового господарства ми приділяємо особливу увагу і вимагаємо від ТОВ «Майстерліфт», який обслуговує ліфти району, оперативного усування поломок. Безперебійне функціонування ліфтового обладнання – це, перш за все, турбота про безпеку та комфорт мешканців Деснянського району», – говорить очільник Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.