Вадим Онуфрійчук: «Капітальний ремонт об’єктів соціальної інфраструктури – невід’ємна складова успішного розвитку Деснянського району»

Друкe-mail

Вадим Онуфрійчук: «Капітальний ремонт об’єктів соціальної інфраструктури – невід’ємна складова успішного розвитку Деснянського району»

Згідно Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2015 рік у Деснянському районі проведено капітальний ремонт ліфтів у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» (просп. Маяковського, 32-б) та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» (вул. Матеюка, 3). На ремонт ліфтів, які знаходилися в неробочому стані з 2013 та 2010 років відповідно, було виділено 1 060 000 грн.

Вчора відбулося введення в експлуатацію ліфту в КНП «ЦПМСД № 1», а з наступного тижня запрацює ліфт в КНП «ЦПМСД № 3».

«Спільні зусилля міської та районної влади спрямовані на вирішення першочергових проблем деснянців, серед яких досягнення європейського рівня обслуговування у медичних закладах району. Задля цього капітально відремонтовані покрівлі в цілодобовому травмпункті, КНП «ЦПМСД № 1», КНП «ЦПМСД № 4», відбулася заміна вікон в КНП «ЦПМСД № 1» та КНП «ЦПМСД № 3» та вже проведено капітальний ремонт ліфтів у КНП «ЦПМСД № 1» та КНП «ЦПМСД № 3». Реальними справами ми продовжуємо змінювати рідний район на краще. Я впевнений, що капітальний ремонт об’єктів соціальної інфраструктури – невід’ємна складова успішного розвитку Деснянського району», – підкреслив керівник Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.

1

1.  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» (вул. Матеюка, 3)

2

2.  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» (просп. Маяковського, 32-б)

3

3.  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» (просп. Маяковського, 32-б)

4

4.  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» (просп. Маяковського, 32-б)