Віталій Кличко проінспектував хід капітального ремонту міжквартального проїзду та прибудинкової території на вул. Бальзака, 92-92-А

Друкe-mail

 

Мер столиці Віталій Кличко разом з очільником Деснянського району Вадимом Онуфрійчуком, головами райдержадміністрацій, генеральним директором КК «Київавтодор» Олександром Густєлєвим у рамках інспектування відвідав вул. Бальзака, 92-92-А у Деснянському районі на якій триває капітальний ремонт міжквартального проїзду та прибудинкової території.

«Ми зараз перебуваємо на Троєщині, де триває плановий ремонт прибудинкової території, розширюють дорожнє покриття, роблять «кармани» для автівок, щоб зробити цю територію більш комфортною. Тут асфальт був покладений 20-30 років тому разом із будівництвом цих будинків, і до сьогодні ніхто дорожнє покриття не міняв і не ремонтував. І багато мешканців скаржилися на ями. Тому тут і в багатьох інших будинках упорядковуємо прибудинкову територію. Загалом до кінця року буде відремонтовано 500 міжквартальних проїздів», – зазначив Віталій Кличко.

«Капітальний та поточний ремонт міжбудинкових та міжквартальних проїздів – один з пріоритетних векторів розвитку Деснянського району у 2015 році. Завдяки ініціативі мера столиці Віталія Кличка та депутатів-мажоритарників Деснянського району вперше до Програми соціального та економічного розвитку міста Києва на 2015 рік закладені значні видатки на капітальний та поточний ремонт доріг, міжбудинкових та міжквартальних проїздів Деснянського району. Новим асфальтобетонним дорожнім покриттям деснянці вже насолоджуються на вул. Бальзака та міжбудинковим проїздом по просп. Маяковського, 5. Наразі роботи тривають», – підкреслив очільник району Вадим Онуфрійчук.

 

056

057

058

059

060

061