У Деснянському районі триває капітальний ремонт вулиці Радунської

Друкe-mail

У Деснянському районі триває капітальний ремонт вулиці Радунської

Дорожники продовжують роботи з капітального ремонту вулиці Радунської на ділянці від вулиці Милославської до вулиці Лісківської у Деснянському районі.

Наразі виконуються роботи з встановлення бортового каменю, підняття люків оглядових колодязів, фрезерування старого асфальтобетону та влаштування нижніх шарів дорожнього покриття.

«Ремонт доріг, міжбудинкових та міжквартальних проїздів – одне з ключових завдань районної влади. Минулого року ми вперше провели капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів вздовж вулиці Бальзака, частини магістралі по вулиці Братиславській біля ринку «Троєщина», а цього року взялися за капітальний ремонт ще однієї проблемної ділянки – вулиці Радунської. Найближчим часом деснянці зможуть насолоджуватися новим асфальтобетонним покриттям на цій ділянці», – підкреслив керівник Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук.

Шановні водії! На період виконання робіт з капітального ремонту прохання не паркувати транспортні засоби в зоні проведення ремонтних робіт. Заздалегідь вдячні.

1

2

3

4

5

6

7

8

9