Отримання субсидій на оплату послуг ЖКГ не тягне за собою зміну форми власності житла – Департамент соціальної політики КМДА

Друкe-mail

Отримання субсидій на оплату послуг ЖКГ не тягне за собою зміну форми власності житла – Департамент соціальної політики КМДА

Отримання громадянами субсидії на оплату житлово-комунальних послуг не тягне за собою зміну форми власності житла. Про це нагадали у Департаменті соціальної політики КМДА.

Фахівці пояснюють – відповідно до законодавства, субсидія є адресною безготівковою допомогою держави малозабезпеченим сім’ям, а будь-яка інформація про відчуження квартир внаслідок призначення субсидій є завідомо неправдивою.

«Сьогодні до районних управлінь праці та соціального захисту почали надходити звернення від киян, які вимагають скасувати їхні субсидії через страх втратити квартири. Загалом у місті зафіксовано вже близько 100 таких випадків. Однак, нагадаю, що, відповідно до законодавства, субсидія є безповоротною та її отримання не пов’язане і не тягне за собою відчуження житла. А будь-які чутки про те, що за субсидії у киян відбиратимуть квартири, є нічим іншим, як дезінформацією. Я не виключаю, що поширення таких завідомо неправдивих даних може бути методом шахрайських маніпуляцій громадянами. Адже серед населення вже ширяться чутки і про «правозахисників», які пропонують свої послуги для буцімто вирішення конфлікту та збереження права власності», – зауважив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

Він закликав киян не піддаватися на провокації і, що дуже важливо, не поширювати неперевірену інформацію.

Достовірні дані щодо призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги можна отримати на відповідній сторінці офіційного веб-порталу КМДА або звернувшись безпосередньо до Департаменту соціальної політики КМДА.

Крім того, для консультацій населення щодо надання соціальної допомоги у вигляді житлових субсидій у Деснянському районі створено «гарячу лінію».

В Управлінні праці та соціального захисту населення Деснянської райдержадміністрації залюбки вам допоможуть (просп. Маяковського, 15, тел: 545-14-14, 515-25-97).

https://kievcity.gov.ua/news/33073.html