Запрошуємо до обговорення проекту реконструкції парку «ДШК» у Деснянському районі

Друкe-mail

Запрошуємо до обговорення проекту реконструкції парку «ДШК» у Деснянському районі

Увага,  деснянці!

24 березня 2017-го року о 16:00 в приміщенні Деснянської райдержадміністрації (просп. Маяковського, 29, 3-й поверх, актова зала) пройде громадське обговорення проекту реконструкції парку «ДШК» у Деснянському районі.  За результатами відкритих торгів, замовником яких є «Київський центр розвитку міського середовища», проект розроблено ТОВ «Арх-інж-проект» (тел.: 095-082-35-32).

З матеріалами  проекту можна ознайомитися у понеділок та четвер з 15.00 до 18.00 в приміщенні Комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища» по вул. Хрещатик, 32, (тел.: (044)-221-60-70); та з 9.00 до 18.00 у холі 1-го поверху приміщення Деснянської райдержадміністрації (просп. Маяковського, 29).

Зауваження та пропозиції до вказаного проекту приймаються на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду не пізніше 22 березня 2017-го року до 18.00. Пропозиції та зауваження, які надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства.

У  громадському обговоренні можуть  взяти участь суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці) та представники їх об’єднань, представники громадських організацій, місцевих органів самоврядування, консультативно-дорадчих органів, створених при  органах  державної  влади і  органах  місцевого  самоврядування, які представляють інтереси громадян  і  суб’єктів  господарювання.

Презентація