На території Меморіального комплексу «Героям Чорнобиля» пройшла толока

Друкe-mail

На території Меморіального комплексу «Героям Чорнобиля» пройшла толока

У рамках підготовки до проведення заходів, присвячених 31-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС, на території Меморіального комплексу «Героям Чорнобиля» пройшла толока.

До повернення звання «легенів столиці» Деснянському районі залюбки долучилися більше п’ятдесяти членів чорнобильських громадських організацій на чолі з головою ГО «Товариство ветеранів та інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС» Володимиром Кобчиком, представники структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації, комунальних служб району, небайдужі деснянці.

Під час толоки всі учасники прибирання були забезпечені необхідним інвентарем та гарним настроєм. Завдяки спільним зусиллям на території Меморіального комплексу «Героям Чорнобиля» з’явилося десять сумахів оленерогих та чимало тюльпанів, а також відновлено пошкоджені частини газону.

«Повернення звання «легенів» столиці Деснянському району – важливе завдання районної влади. Сьогодні в синергії державних службовців та представників громадськості ми вкотре переконалися, що на шляху до спільної мети ніщо не стане нам на заваді. Висловлюємо вдячність кожному небайдужому деснянцю, який долучився до прибирання та зробив свій внесок у благоустрій нашої спільної домівки», – зазначила заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

ФОТОЗВІТ