Деснянський район поповниться ще одним новим комунальним дитсадком

Друкe-mail

Деснянський район поповниться ще одним новим комунальним дитсадком

У Деснянському районі відкриють новозбудований ясла-садок № 362. Оскільки в мікрорайоні проживає понад 16 тисяч мешканців, питання створення великого комунального садочку стояло дуже гострою, і вже невдовзі він там з’явиться. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко. Створення нового комунального дитсадка підтримали 89 депутатів. Він знаходитиметься у новобудові на вулиці Закревського, 99-А і буде розрахований на 15 груп.

«Це житловий масив «Вигурівщини-Троєщини». Ми знаємо, як інтенсивно розбудовується цей мікрорайон. Там проживає понад 16 тисяч мешканців, у більшості з яких є молоді сім’ї, тому питання створення великого комунального садочка стояло дуже гостро. І хороша новина в тому, що такий садочок на 280 місць скоро там відкриється. Новий, сучасний, вже повністю облаштований та забезпечений усім необхідним – він стане незабаром зручною другою домівкою для діток», – зауважила Ганна Старостенко.

Зазначимо, що видатки на утримання комунального закладу здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених для головного розпорядника Деснянської райдержадміністрації по галузі «Освіта».