Традиційний сімейний фестиваль «Family Fest-2017» пройшов у парку «Кіото»

Друкe-mail

Традиційний сімейний фестиваль «Family Fest-2017» пройшов у парку «Кіото»

За підтримки Деснянської райдержадміністрації та організації Центру у справах сім’ї та жінок Деснянського району вихідними в парку «Кіото» пройшов третій сімейний фестиваль «Family Fest-2017».

Партнерами традиційного сімейного фестивалю «Family Fest» виступили депутат Київської міської ради VIII скликання Ігор Опадчий, Служба у справах дітей та сім’ї КМДА, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, Спілка жінок міста Києва, дитяча кімната «Dream Park», студія «Dance Family», студія йоги «Садхана», БФ «Незалежна країна», ТОВ «Центр розвитку дитини «Індиго», ГО «Рівновага життя», Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України, розважальний центр «Joy Land».

Мета фестивалю – сприяти гармонійному розвитку всієї родини, мотивувати кожного учасника сім’ї до самовдосконалення, залучати родини до розвиваючих заходів, сприяти її зміцненню, формуванню високої культури сучасної сім’ї. Глобальна мета – щаслива родина, як осередок здорової нації.

Це був день гарного настрою, посмішок, корисних тренінгів для дорослих з питань сімейних стосунків, сімейних ресурсів та гармонійного розвитку особистості. Під час семінарів деснянці поглибили власні знання з психосоматики, медіації, мови потреб кожного учасника сім’ї, мови любові, врятування життя у повсякденності, можливостей розвитку та відреагування емоційних станів.

У перервах учасники фестивалю насолоджувалися виступами танцювальної студії «Family Dance», а дітлахи – долучитися до конкурсів з призами, безкоштовного аквагриму, малювали, робили оріґамі зі справжньою японською майстринею, випробовували себе у ролі вершників, грали в рухливі ігри.

«Традиційний сімейний фестиваль «Family Fest-2017» – крок назустріч потребам сьогодення. І оновлений парк «Кіото» є найкращою платформою для відкритого розвитку кожної особистості. Адже гармонійні взаємовідносини та відкритість до самовдосконалення – запорука здорової сім’ї, здорової нації. Районна влада докладає максимум зусиль для того, щоб фестиваль став звичною формою проведення вільного часу для деснянців», – зазначила заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко.

ФОТОЗВІТ