Запрошуємо долучитися до громадського обговорення ДПТ промрайону «Троєщина» по вулиці Пухівській

Друкe-mail

Запрошуємо долучитися до громадського обговорення ДПТ промрайону «Троєщина» по вулиці Пухівській

Увага, деснянці!

Сьогодні розпочалася процедура громадських слухань проекту детального плану території промрайону «Троєщина» , яка триватиме до 5 листопада 2017 року.

Замовником розробки містобудівної документації визначено Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Розробник проекту – ТОВ «Терра Проджект».

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж. Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації проектних рішень Генерального плану розвитку міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020, визначення планувальної організації і напрямку розвитку території.

Територія детального плану промрайону «Троєщина» на вул. Пухівській у Деснянському районі – повноцінна функціонально сформована територія.  Проте існує негативний вплив підприємств, на оточують житлову забудову, що потрапляє в їх санітарно-захисну зону. Екологічний стан погіршується також за рахунок занедбаності ринкових комплексів, які в проекті підлягають реконструкції. 

Крім зазначених проблем, які на перспективу підлягають вирішенню, пропонується перепрофілювання частини комунальних об’єктів в торговельні.
Кількість робочих місць на даний час в межах ДПТ орієнтовно складає 8240 осіб, проектними рішеннями пропонується збільшення робочих місць до 12455 осіб – на 51 %. Відповідно до матеріалів Генерального плану, передбачається будівництво багаторівневих наземних та підземних гаражів на території одноповерхових гаражних кооперативів та на відкритих автостоянках. 
На перспективу, в проекті ДПТ розміщення кварталів нової житлової забудови не передбачається. В проектному рішенні враховано будівництво одного житлового комплексу на етап 3-7 років на вул. Крайній, 1, на будівництво якого отримані містобудівні умови і обмеження від 07.12.2011 №14449/0/18/27-11 (для будівництва житлового комплексу з об’єктами соціальної інфраструктури). На території в межах ДПТ передбачена інтенсифікація та розвиток громадської функції.

Основу магістральної мережі району ДГІТ складають просп. Шухевича, вул. Братиславська, Крайня, Закревського.  Крім цього, передбачається будівництво транспортної розв’язки в різних рівнях на перетині просп. Шухевича з вул. Братиславською, Драйзера та Електротехнічної. Відповідно до проектних рішень Генерального плану міста Києва у перспективі передбачено будівництво подовження просп. Шухевича в напрямку міста Чернігова в обхід міста Бровари, як дублеру Броварського проспекту. Також, передбачається будівництво подовження вул. Електротехнічної на ділянці від вул. Сабурова до вул. Цвєтаєвої з транспортними розв’язками в одному рівні на перетинах з вул. Сабурова та вул. Цвєтаєвої у вигляді саморегульованих кільцевих перетинів.

Мережа міського пасажирського транспорту району, що розглядається, сформована існуючими трамвайними, автобусними та тролейбусними маршрутами, які перевозять мешканців до станції «Петрівка» Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, станцій «Чернігівська», та «Лісова» Святошино-Броварської лінії метрополітену та інших районів міста. Подальше формування мережі пасажирського транспорту району передбачено відповідно до Генерального плану міста, яким намічено будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену. Для поліпшення транспортної ситуації з забезпеченням пішохідної доступності до зупинок громадського транспорту передбачається організація автобусного маршруту на вул. Електротехнічній.

Всі бажаючі мають змогу долучитися до обговорення, ознайомитися з проектними рішеннями на офіційному веб-сайті Департаменту містобудування та архітектури КМДА – www.kga.gov.ua, Деснянської райдержадміністрації – www.desn.gov.ua або з експозицією матеріалів обговорення, яка виставлена на І поверсі приміщення Деснянської РДА по просп. Маяковського, 29, залишити своїзауваження і пропозиції у книзі зауважень та пропозицій, що знаходиться поруч з експозицією.

ФОТОЗВІТ