Пілотний проект «Чисте місто» крокує Деснянським районом

Друкe-mail

Пілотний проект «Чисте місто» крокує Деснянським районом

У Деснянському районі якісно і відповідально підійшли до пілотного проекту зі скасування місячників з благоустрою та запуску проекту «Чисте місто». Задум запровадив режим нон-стоп благоустрою, адже прибирання та наведення порядку не повинно обмежуватися кількома місяцями на рік, а має тривати постійно.

У рамках реалізації проекту наш район розподілили на сектори, за перевірку яких персонально відповідають інспектори відділу контролю за благоустроєм Деснянської РДА, КП «Київблагоустрій», керівники комунальних служб та ЖЕДів. Такий підхід значно підвищив результативність благоустрою території. Районна влада зосередили увагу на проблемних ділянках, на які надходять скарги від деснянців та місць відпочинку. Також до робіт з благоустрою залучаються представників відповідального бізнесу та небайдужі деснянці.

У рамках відповідної роботи, цього тижня спеціалісти відділу контролю за благоустроєм Деснянської РДА організували роботу із завезення ґрунту, встановлення обмежувальних стовпчиків навколо оновлених зелених зон, посадки дерев і кущів по вул. Лаврухіна, 4. Завдяки спільним зусиллям працівників комунальних підприємств району, підприємців та небайдужих деснянців облаштування території практично завершено. Локація несанкціонованої торгівлі по вул. Лаврухіна, 4 перетворюється на облаштовану зелену зону з декоративними квітниками.

«Деснянський район – неповторне місце, де всі ми разом живемо. І кожен куточок нашого району має милувати око деснянців. З першого дня реалізації проекту, ми зосередили увагу на проблемних ділянках, на які найбільше надходять скарги від жителів району. І завдяки спільній позиції міської, районної влади та представників соціально відповідального бізнес-середовища, активних деснянців найкращі ініціативи знаходять своє відображення на проспектах та вулицях нашого району», – зазначив в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Віктор Крохмалюк.

«Чисте місто» починається з тебе!

ФОТОЗВІТ