У Деснянському районі продовжують прибирати безхазяйний автотранспорт

Друкe-mail

У Деснянському районі продовжують прибирати безхазяйний автотранспорт

Спеціалістами відділу контролю за благоустроєм Деснянської райдержадміністрації продовжується робота спільно з балансоутримувачами територій в частині прибирання транспортних засобів з проїжджих частин, тротуарів, зелених зон та прибудинкових територій.

Відтак, на виконання оголошень-попереджень відділу контролю за благоустроєм Деснянської РДА силами власників протягом минулого тижня було прибрано три транспортні засоби в незадовільному технічному стані по вулиці Закревського, 99, на перетині вулиць Милославської та Радунської, а одна автівка була в примусовому порядку евакуйована спільно з працівниками Патрульної поліції міста Києва по вулиці Закревського, 99-А.

Евакуація безхазяйних транспортних засобів та невиїзних автомобілів в незадовільному технічному стані полегшує роботу комунальників під час прибирання балансових територій від сміття, а також від снігу та ожеледі, у разі різкої зміни погодних умов.

Нагадаємо, що Деснянський район став пілотним для проекту з переміщення покинутого автотранспорту з балансової території району. Відділ контролю за благоустроєм виявляє, попереджає, а завдяки КП «Київдорсервіс» переміщує покинутий автотранспорт. Заходи з переміщення транспорту, покинутого власником на вулично-шляховій мережі, місцевих проїздах, прибудинкових територіях та зелених зонах проводяться у зв’язку з підвищенням рівня можливої терористичної загрози населення. Автівки переміщують на спеціально облаштований паркувальний майданчик.

Алгоритм дій у разі виявлення безхазяйного автотранспорту на території Деснянського району:

У разі виявлення безхазяйного або покинутого транспортного засобу працівник відділу контролю за благоустроєм Деснянської райдержадміністрації вносить оголошення/попередження на транспортний засіб, а балансоутримувач території на дошки оголошень навколишніх будинків (у разі розміщення ТЗ на прибудинковій території) про необхідність прибрати ТЗ власними силами.

У разі невиконання вимог попередження, покинутий автотранспорт без номерних знаків, евакуюється силами КП «Київдорсервіс», після складання відповідного акту за присутності представника Деснянської райдержадміністрації, балансоутримувача території, Деснянського районного управління Національної поліції міста Києва та представника КП «Київдорсервіс». Слід зазначити, що знаходження переміщеного автомобіля на спеціальній стоянці коштує 22 грн на день, що в подальшому має буди відшкодовано власником.

Евакуація транспортних засобів із номерними знаками, відбувається силами поліції міста Києва за участі представника відділу контролю за благоустроєм району та балансоутримувача території, де розміщено ТЗ, згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення дорожнього руху» від 14.07.2015 № 596-8, Закону України «Про національну поліцію» від 02.07.2015 № 580-8 та Положення про Національну поліцію від 28.10.2015 № 877.

«Сьогодні у Деснянському районі продовжується успішна реалізація пілотного проекту з переміщення безхазяйного автотранспорту з балансової території району. Наш позитивний досвід переймають інші райони столиці, але найкращим показником роботи є вдячність деснянців. Дякую за вашу активну громадянську позицію та небайдуже ставлення до розвитку нашої домівки. Покинутому автотранспорту не місце на території нашого району!», – зазначив в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Віктор Крохмалюк.

ФОТОЗВІТ