Банер
Банер

Шановні деснянці! Не будьте байдужим до людей, які потребують вашої допомоги!

Друкe-mail

121

Шановні деснянці! Не будьте байдужим до людей, які потребують вашої допомоги!

Шановні деснянці! Не будьте байдужим до людей, які потребують вашої допомоги та попереджуйте їх, що у Деснянському районі на період ускладнення погодних умов, забезпечено роботу пунктів обігріву.

Так, згідно розпорядження Деснянської райдержадміністрації «Про організацію на території Деснянського району соціального патрулювання у зимовий період 2017-2018 років» у період з 1 грудня 2017-го року до 1 квітня 2018-го року на території Деснянського району будуть діяти 5 пунктів обігріву та 2 «банки теплого одягу»..

Цілодобовий пункт обігріву знаходиться по вул. Беретті, 18 (на базі Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району). Відповідальна особа: Надія Іванівна Зеленська, тел. 546-00-57. 

Тимчасові пункти обігріву, що працюватимуть  з 8.00 до 18.00, знаходяться:

а) Управління праці та соціального захисту населення Деснянської РДА – вул. Закревського, 87-Д, відповідальна особа: Лариса Володимирівна Печонкіна;

б) просп. Маяковського, 15, відповідальна особа Альона Миколаївна Краснова;

в) ЖЕД № 302 – вул. Курчатова, 3-Б, відповідальна особа Оксана Андріївна Пічка;  

г) ЖЕД № 305 – вул. Сабурова, 3-а,  відповідальна особа Андрій Володимирович Пасінчук.

Також «банки теплого одягу» будуть створені на базі цілодобового пункту обігріву на базі Територіального центру соціального обслуговування по вул. Беретті, 18, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Деснянського району по вул. Сабурова, 8 та районної організації Товариства Червоного Хреста по вул. Матеюка, 15.

Зазначені пункти забезпечено гарячим чаєм, цукром, печивом та разовим посудом.

Питання забезпечення належної роботи пунктів обігріву перебуває на контролі в Управлінні праці та соціального захисту населення Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

5301223