Для громадських організацій триває конкурс, переможці якого отримають фінансову підтримку на реалізацію проектів

Друкe-mail

Для громадських організацій триває конкурс, переможці якого отримають фінансову підтримку на реалізацію проектів

Увага, інститути громадянського суспільства Деснянського району!

У столиці триває прийом заявок на конкурс проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», організований Департаментом суспільних комунікацій КМДА. Проекти-переможці, спрямовані на розвиток столиці, будуть реалізовані вже в 2018 році.

Чимало організацій громадянського суспільства, які діють в Києві, мають гарні ідеї, покликані зробити наше місто кращим, розв’язати певні соціально-економічні питання. Але не вистачає грошей. Щоб допомогти їм, цього річ започаткований конкурс проектів. Ініціативу Департаменту суспільних комунікацій КМДА підтримала й Київрада, 21 вересня ухваливши положення про порядок проведення цього конкурсу. Граничний обсяг коштів у 2018 році, запланований на конкурс, складає 2 млн 200 тис грн. А граничний обсяг однієї пропозиції на реалізацію проекту становить 199 тисяч гривень.

Умови і терміни подачі

Щоб стати учасником конкурсу, інститути громадянського суспільства мають бути зареєстровані у Києві не менше року. Також передбачена їх участь у співфінансуванні проекту у розмірі не менш як 25 % необхідного обсягу. Внесок для виконання проекту може здійснюватися у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі оплата вартості приміщення, техніки, обладнання.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою у двох примірниках та подається у друкованій формі щоденно до 9 лютого 2018 року з 10:00 до 17:00 (крім пт, сб, нд та святкових днів) до Департаменту суспільних комунікацій КМДА за адресою: 01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 50-Б, каб. 206 та обов’язково в електронному вигляді у форматі *PDF з поміткою «На конкурс проектів» на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Телефон для довідок: 235-01-75.

Етапи проведення конкурсу

Після завершення подачі проектів (9 лютого) відповідно до заявок буде сформований остаточний список учасників конкурсу. 21-22 лютого запланований відкритий захист проектів.

Кращі ініціативи визначатиме конкурсна комісія шляхом індивідуального оцінювання. До її складу увійшло 15 представників від депутатських фракцій Київради, структурних підрозділів КМДА, громадськості і експерти. За попереднім планом, переможці конкурсу стануть відомі на початку березня, протягом місяця з ними укладатимуться угоди. А реалізація проектів здійснюватиметься в квітні-вересні 2018 року.