Геннадій Заболотний: «Я прийшов зробити Деснянський район не тільки найкращим в столиці, а й в Україні»

Друкe-mail

Геннадій Заболотний: «Я прийшов зробити Деснянський район не тільки найкращим в столиці, а й в Україні»

Бажаючих познайомитися з новопризначеним головою  Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Геннадієм Заболотним виявилося чимало. Актова зала адміністрації вже давно не бачила такого аншлагу.  Керівники структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації, комунальних підприємств, закладів охорони здоров`я, освіти, культури, представники громадських організацій району, депутати Київради прийшли, щоб скласти своє власне перше враження про нового керівника Деснянського району.

Представив присутнім у залі Геннадія Вадимовича мер міста Києва Віталій Кличко.

«Мені дуже приємно знаходитися сьогодні в одному з найбільших районів міста і представляти громаді людину фахову, з великим досвідом роботи – Геннадія Заболотного, якого призначено на посаду голови Деснянської РДА розпорядженням Президента України 17 січня 2018-го року. У Києві, і зокрема, у Деснянському районі, сьогодні робиться чимало для того, щоб життя мешканців зробити комфортним. Тому сподіваюся, що новопризначений очільник Деснянського району підтримає позитивну динаміку змін у соціально-економічному розвитку району та  буде сприяти цьому у майбутньому»,  – звернувся до присутніх Віталій Кличко.

Віталій Кличко також навів приклади позитивних зрушень на краще, досягнень у соціально-культурному розвитку Києва, які відбулися у минулому році. 

«Які б металеві м’язи та міць не мав, один нічого не зробив би. Лише спільними зусиллями можна досягти успіху. Бажаю Геннадію Заболотному – роботи у згуртованій команді фахівців, що багато в чому залежить і від керівника», – додав Віталій Кличко.

Віталій Кличко також подякував за хорошу роботу колишнього виконуючого обов`язки голови Деснянської райдержадміністрації Віктора Крохмалюка та відповів на запитання присутніх, розповівши про плани міської влади на майбутнє щодо розвитку міста, а також, зокрема, і Деснянського району.

Геннадій Заболотний подякував Віталію Кличку і запевнив громаду, що не збавить набраних обертів.

«Приєднався до потужної команди, яка сьогодні будує сучасне європейське місто. Це – величезна відповідальність. Розумію, що зробити це можна лише спільними зусиллями працівників підприємств, організацій, громади, кожного мешканця району. Ми повинні продовжити роботу, не збавляючи набраних обертів. Я прийшов для того, щоб зробити Деснянський район одним із найкращих не тільки у столиці, а й в Україні».

З біографічною довідкою новопризначеного голови Деснянської райдержадміністрації Геннадія Заболотного можна ознайомитися за посиланням: http://desn.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=594&Itemid=2934&lang=ua

ФОТОЗВІТ