У минулому році у Деснянському району реалізовувався пілотний проект «Чисте місто»

Друкe-mail

У минулому році у Деснянському району реалізовувався пілотний проект «Чисте місто»

Сьогодні програма «Чисте місто» реалізовується в усіх районах міста, піонером якої у впровадженні став Деснянський район. Саме в найбільшому районі столиці на виконання доручення заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелєєва відділом контролю за благоустроєм Деснянської райдержадміністрації спільно з Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА на території району було реалізовано пілотний проект програми «Чисте місто».

Основна мета програми – залучення соціально-відповідального бізнес--середовища до робіт з благоустрою територій, а також оперативний контроль за дотриманням Правил благоустрою міста Києва шляхом поділу території району на сектори між інспекторами районних відділів та КП «Київблагоустрій» з відображенням виявлених недоліків та вжитих заходів в онлайн-режимі через електронний портал.

Так, територію Деснянського району було поділено на 10 секторів, з яких 6 закріплено за інспекторами відділу контролю за благоустроєм Деснянської РДА та 4 – за інспекторами КП «Київблагоустрій».

В рамках пілотного проекту програми «Чисте місто» на території Деснянського району облаштовано зелену зону та пішохідні доріжки на прилеглій до ТЦ «Проспект» території (по вул. Хоткевича, 1-В), майданчик для вигулу собак по вул. Пухівській, проведено ямковий ремонт та відновлення технічного стану ТС по пр. Лісовому, 25, силами власників ТС проведено ремонт асфальтового покриття по пр. Лісовому, 39, силами промислових підприємств прибрано сміттєзвалище по вул. Червоноткацькій, 42-Б, силами ГБК ліквідовано сміттєзвалище по вул. Миропільській, 8;  облаштовано зелену зону із встановленням обмежувальних стовпчиків для недопущення заїзду автотранспорту по вул. Драйзера, 24 (роботи з ремонту асфальтового покриття та облаштування зеленої зони будуть продовжені за сприятливих погодних умов); силами ТЦ «Екомаркет» проведено ремонт асфальтового покриття по пр. Маяковського, 15-17 (роботи з ремонту асфальтового покриття та облаштування зеленої зони  будуть продовжені за сприятливих погодних умов); на місці стихійної торгівлі по вул. Лаврухіна, 4 організовано та проведено роботи з облаштування благоустрою території (завезено ґрунт, висаджено дерева та кущі, встановлено обмежувальні стовпчики навколо зелених зон, а також додаткові декоративні квітники, що створює фізичні перешкоди для розміщення саморобних прилавків стихійних торгівців).

Робота з даного напрямку продовжується і у 2018-му році.

Також, на виконання розпорядження Деснянської райдержадміністрації
«Про проведення районного конкурсу на кращий благоустрій та озеленення прибудинкової території та території прилеглої до тимчасових споруд Деснянського району місті Києва у 2017-му році» було проведено відповідний конкурс в 5-ти номінаціях (будинки комунальної власності, ЖБК, ОСББ, інвестиційні будинки, тимчасові споруди). Переможці у кожній номінації були нагороджені цінними призами.