Озеленювачі з любов`ю вирощують кожну квітку

Друкe-mail

Озеленювачі з любов`ю вирощують кожну квітку

Майстрині тепличного господарства КП УЗН Деснянського району продовжують роботи з пікірування бегонії, агератума, цинерарії, чорнобривців, сальвії та черенкування сєдума та альтернантери.

«Ми з любов`ю вирощуєму кожну квітку, для того, щоб вона могла порадувати мешканців району своєю красою у квіткових композиціях із ранньої весни до осені», – зазначають у КП УЗН.

Також фахівці КП УЗН Деснянського району за допомогою телескопічного автопідйомника проводять видалення гілок дерев вражених омелою на балансових територіях підприємства.

«Омела дуже небезпечна рослина-паразит, яка живиться поживними речовинами дерева, які так необхідні для його росту та розвитку. Масове ураження гілок стовбура омелою може призвести до загибелі всього дерева. Тому видалення омели доцільно проводити на початковій стадії ураження», – зазначають у КП УЗН.

Після кожної такої процедури зеленбудівці обробляють зрізи масляним розчином або садовим варом. Такий розчин формує плівку, що захищає зріз від втрати вологи та потрапляння шкідливих мікроорганізмів.