Геннадій Заболотний: «Безпеку школярів у закладах освіти Деснянського району забезпечать сучасні системи відеоспостереження»

Друкe-mail

Геннадій Заболотний: «Безпеку школярів у закладах освіти Деснянського району забезпечать сучасні системи відеоспостереження»

Про це йшлося під час оперативної наради, яку провів сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний з керівництвом Управління освіти та профільним заступником голови Іриною Алєксєєнко.

Зокрема, за інформацією Управління освіти, вже проведено тендерні процедури щодо закупівлі ІР-відеореєстраторів та моніторів для створення локальних місць з можливістю запису з камер відеоспостереження.

Крім того, очільник району наголосив на необхідності організації раціонального харчування у закладах освіти.

«Галузь освіти – один з пріоритетних напрямків нашої діяльності, і ми зробимо все можливе задля безпеки та належних умов навчання наших дітей. Серед нагальних питань, над якими ми зараз працюємо: збереження комунального майна, охорона дітей та організація якісного харчування у школах і дитячих садочках. Кожний заклад освіти Деснянського району має відповідати столичному стандарту», – зазначив Геннадій Заболотний.

Управлінням освіти Деснянської райдержадміністрації ведуться всі необхідні заходи щодо реалізації поставлених завдань.

2