Геннадій Заболотний: «Понад триста школярів-деснянців стануть учасниками військово-патріотичної гри «Джура»

Друкe-mail

Геннадій Заболотний: «Понад триста школярів-деснянців стануть учасниками військово-патріотичної гри «Джура»

Про це йшлося під час засідання районного штабу з проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура). Його очолив голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний. Відкриваючи засідання, він наголосив, що військово-патріотичне виховання молоді – це ключовий аспект розвитку у майбутньому національно свідомого суспільства, і гра «Джура» відіграє у ньому не останню роль.

«Цьогоріч понад триста школярів-деснянців візьмуть участь у військово-патріотичній грі «Джура». Наразі ми опрацьовуємо усі деталі, щоб діти мали змогу опанувати нові навички та знання і зміцнити дружні стосунки. Для цього кожній школі, яка братиме участь у заході, виділені кошти для закупівлі палаток, розробляється збалансований дитячий раціон, допуск на місце дислокації гри батьків та родичів. Цього року дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» виходить на новий рівень», – зазначив Геннадій Заболотний.

У ході засідання присутні обговорили організаційні питання проведення етапів гри і таборування, координаційної ролі інструкторів, методичного супроводу команд закладів освіти району.

У засіданні взяли участь заступник голови Ірина Алєксєєнко, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України з питань національно-патріотичного виховання Анатолій Грива, представники військової частини Північного Київського територіального управління Національної гвардії України та члени районного штабу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

21

ФОТОЗВІТ