Центр надання адміністративних послуг Деснянського району осучаснять до європейського рівня

Друкe-mail

Центр надання адміністративних послуг Деснянського району осучаснять до європейського рівня

Зокрема, буде збільшено штатну чисельність кваліфікованих працівників, що дозволить зменшити час очікування громадян, також буде встановлено додаткові години роботи адміністраторів з понеділка по четвер. Про це повідомив голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний директору Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг КМДА Наталії Шамрай в ході інспектування роботи ЦНАПу на першому поверсі Деснянської райдержадміністрації.

«Центр надання адміністративних послуг – обличчя районної влади і ми докладатимемо максимум зусиль для того, щоб він відповідав вимогам часу. Саме тут деснянці отримують професійні консультації та найнеобхідніші послуги. Врахувавши у роботі зауваження і побажання відвідувачів Центру, ми плануємо вдосконалити його роботу до європейського рівня: швидко, доступно, комфортно», – зазначив Геннадій Заболотний.

Під час зустрічі Наталія Шамрай акцентувала увагу присутніх на необхідності збільшення адміністраторів за рахунок власних резервів та обов’язковій видачі паспортів протягом місяця з дня їх отримання.

Участь у зустрічі також взяли депутат Київради Михайло Буділов, заступник директора Центру надання адміністративних послуг КМДА Наталія Ткач, керівник апарату Деснянської райдержадміністрації Ольга Машківська, начальник Управління житлово-комунального господарства Юрій Рогатюк, начальник відділу з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Ганна Борецька.

ФОТОЗВІТ