Зробимо парк «Острів «Муромець» чистим разом!

Друкe-mail

Зробимо парк «Острів «Муромець» чистим разом!

Шановні деснянці та гості столиці!

Якщо ви вболіваєте за чистоту довкілля, прагнете відпочивати у красивому та впорядкованому парку «Острів «Муромець», маєте бажання покращити стан благоустрою свого рідного району, беріться до роботи та зробіть свій посильний внесок у збереження навколишнього природного середовища!

У День довкілля, 21 квітня 2018-го року о 10:00, в парку «Острів «Муромець» пройде загальнорайонна весняна толока. Разом з працівниками комунальних підприємств, державними службовцями Деснянського району ви маєте змогу долучитися до благоустрою території зеленої «оази» нашого – найулюбленішому місці відпочинку киян та гостей столиці.

Чекаємо на вас 21 квітня 2018 року о 10:00 біля центрального входу до парку «Острів «Муромець» (біля шлагбауму). Кожного учасника прибирання буде забезпечено рукавичками, сміттєвими мішками, необхідним інвентарем, а після кропіткої роботи для учасників толоки запланована польова каша і чай.

Детальна інформація за телефонами: 546-10-55, (067)736-31-01.

Пам’ятаймо, що чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та приєднуйтеся до весняної толоки, щоб на території Деснянського району панували чистота і порядок!

1