Геннадій Заболотний проінспектував хід капітального ремонту спортивного клубу «Гонг»

Друкe-mail

Геннадій Заболотний проінспектував хід капітального ремонту спортивного клубу «Гонг»

Зокрема, голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний оглянув хід ремонтних робіт вхідної групи та підвального приміщення СК «Гонг».

«Тривають роботи з подальшого облаштування спортивного клубу «Гонг». На черзі – вхідна група та підвал, який після ремонту стане тренажерним залом. Ми продовжуємо активно працювати в напрямку повернення моди на здоровий спосіб життя. Тому постійно будемо вишукувати можливості для ремонту спортивних закладів і приведення їх до належного стану», – зазначив Геннадій Заболотний.

Під час обстеження вхідної групи Геннадій Вадимович відзначив, що роботи проводяться відповідно графіка. За інформацією підрядної організації, завершити ремонт вхідної групи планується до 1 червня, а підвального приміщення ‒ до 1 липня.

Довідково.

Спортивний клуб «Гонг» по вул. Бальзака, 42/20 – один з тринадцяти спортивних клубів Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Деснянського району. За цей час у клубі виховано багато чемпіонів та призерів всеукраїнських і міжнародних змагань, майстрів спорту, прихильників здорового способу життя.

153234

ФОТОЗВІТ