Ірина Алєксєєнко провела зустріч з делегацією спеціалістів у сфері культури Королівства Данії

Друкe-mail

Ірина Алєксєєнко провела зустріч з делегацією спеціалістів у сфері культури Королівства Данії

Вчора у Деснянський район завітала делегація іноземних спеціалістів у сфері культури – директор датського культурного центру в Польщі Богуслава Сошанська та директор датського культурного центру в Латвії Симона Друесен-Холмберг.

Під час зустрічі із заступником голови Деснянської райдержадміністрації Іриною Алєксєєнко за круглим столом присутні обговорили питання можливого співробітництва у сфері організації спільних семінарів, конференцій, практикумів та неформального навчання працівників бібліотек району і впровадження в Києві скандинавської моделі бібліотечного обслуговування населення. Також гості відвідали бібліотеки Централізованої бібліотечної системи району, поспілкувалися із співробітниками і читачами ЦРБ імені Павла Загребельного, бібліотеки № 115 для дітей та обговорили проблему створення на базі закладів культури Деснянського району Центрів освіти дорослих.

Богуслава Сошанська зазначила, що діяльність публічних бібліотек і в Данії, і в Україні спрямована на формування соціально-комунікаційного простору на засадах розширення бібліотечних послуг; розвиток партнерства між державними та недержавними установами; на подолання протиріч між виробниками культурних цінностей та їхніми споживачами, між корінним населенням та емігрантами. Вона також підкреслила, що скандинавська модель розвитку бібліотек є найбільш прийнятною для запозичення Україною.

Довідково.

До зустрічі також долучилися головний спеціаліст відділу андрагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих, кандидат педагогічних наук Світлана Зінченко, начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Деснянської райдержадміністрації Ігор Закомірний, директор Централізованої бібліотечної системи Деснянського району Тетяна Оврас.

12