Геннадій Заболотний вручив відзнаки кращим медичним працівникам району з нагоди професійного свята

Друкe-mail

Геннадій Заболотний вручив відзнаки кращим медичним працівникам району з нагоди професійного свята

Під час урочистих заходів з нагоди Дня медичного працівника, які відбулися у актовій залі КНП «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району, медиків привітали голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний, заступник голови Ірина Алєксєєнко, радник голови з питань охорони здоров’я Дмитро Вернигор та начальник районного Управління охорони здоров’я Лариса Коцан.

«Сьогодні ми висловлюємо шану не лише вашому професіоналізму та жертовності, яка притаманна професії лікаря. Будь-які знання, фахова підготовка не варті нічого без любові та милосердя до пацієнтів. Іноді добре слово, усмішка, увага до хворого роблять набагато більше», – звернувся до присутніх Геннадій Заболотний.

Також з нагоди Дня медичного працівника столичні медики взяли участь у масштабному флешмобі «Медики за здоровий спосіб життя!».

Довідково.

На території Деснянського району працюють 5 закладів охорони здоров’я нового типу – комунальні некомерційні підприємства, 4 Центри первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) та Консультативно-діагностичний центр (КДЦ). 

Основна ланка в наданні амбулаторної допомоги – мережа терапевтичних, педіатричних, акушерсько-гінекологічних, сімейних дільниць.

Всього у закладах охорони здоров’я первинного та вторинного рівня району працюють 660 лікарів та 865 медичних сестер, укомплектованість складає відповідно 78,5% та 76,0%.

11

ФОТОЗВІТ