У Деснянському районі пройде акція «Намалюй життя в свободі»

Друкe-mail

У Деснянському районі пройде акція «Намалюй життя в свободі»

У Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом, 26 червня 2018 року, заплановано провести акцію із закрашування написів, які пропагують незаконний обіг наркотичних речовин. Як результативно провести акцію із залученням державних структур та громадськості вирішували вчора під час робочої зустрічі, яку провела заступника голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алєксєєнко.

Присутні обговорили питання проведення районної акції «Намалюй життя в свободі», ініціатором якої виступив Громадський Рух «Життя в свободі». Захід спрямований на боротьбу з написами, які пропагують вживання та незаконний обіг наркотичних речовин і з’являються щоденно в громадських місцях.

«Поширення та вживання наркотичних речовин стає все більшою проблемою в суспільстві, від якої гинуть молоді люди, та з якою стикаються, на жаль, все частіше, підлітки. Тому районна влада закликає активних деснянців не бути байдужими та долучитися до акції, стримавши розповсюдження цієї отрути», – зазначила Ірина Алєксєєнко.

Додатково про акцію «Намалюй життя в свободі» буде повідомлено на офіційному веб-сайті (http://desn.gov.ua) та на сторінці Деснянської райдержадміністрації у мережі Facebook.

Довідково.

У робочій зустрічі також взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів самоорганізації населення району, комунальних служб, поліції, Деснянського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВБО «Конвіктус-Україна» та БО «Світ без залежності».

ФОТОЗВІТ