Учні Деснянського району зустрілися з українськими моряками, які проходили службу у АР Крим.

Друкe-mail

Учні Деснянського району зустрілися з українськими моряками, які проходили службу у АР Крим.

11 квітня у гостинній спеціалізованій школі № 23 Деснянського району міста Києва відбулась урочиста зустріч учнівської молоді навчального закладу з українськими військовослужбовцями, які проходили військову службу на кораблях та у берегових частинах Військово-Морських Сил України у АР Крим. У заході також взяли участь начальник районного управління освіти Олена Шурко та військовий комісар Деснянського району Юрій Максимів.

Начальник районного управління освіти Олена Шурко звернулася до матросів та старшин українського флоту зі словами вдячності за вірність присязі, витримку, стійкість, мудрість та відданість Батьківщині.

Військовий комісар Деснянського району Юрій Максимів акцентував увагу на необхідності формування патріотичних почуттів учнівської молоді, виробленні високого ідеалу служіння народу, готовності до героїчного подвигу в ім’я процвітання незалежної України.

Учні спеціалізованої школи № 23 підготували концертну програму для гостей, після якої моряки отримали подарунки від працівників районного управління освіти. Також працівники школи гостинно запросили військовослужбовців на гарячій обід, підготовлений за підтримки батьківського комітету школи.

Як відмітили у районному управлінні освіти, виховання підростаючого покоління на прикладах особистостей, які виявили найкращі людські риси – честь, гідність, вірність Батьківщині та українському народу, завжди було і залишається основним напрямом у вихованні юних громадян України.

1

2

3

4

5

6

7

8

9