Учні школи № 307 Деснянського району проведуть 1 Вересня акцію “Ліки замість квітів”.

Друкe-mail

Учні школи № 307 Деснянського району проведуть 1 Вересня акцію “Ліки замість квітів”.

“Ліки замість квітів” – таку акцію проведуть учнівський та педагогічний колективи середньої школи № 307 на Перше вересня. Цього року учні прийдуть до школи без букетів для своїх вчителів, а гроші, які планували витратити на квіти, передадуть бійцям, постраждалим у зоні АТО.

За словами директора школи Наталії Неліної, вчитель без квітів прожити зможе, а от боєць без ліків – ні. Саме вона і виступила з цією ініціативою. Подруга Наталії Василівни – лікар, яка працює у військовому шпиталі. Вона і надихнула директора школи на таку акцію.

– В середньому букет квітів коштує 50-60 гривень. У школі навчається більше тисячі дітей. Всі вони прийдуть не з квітами, а з квитанціями про перераховані кошти. Робимо це для наближення нашої перемоги, – говорить Наталія Неліна.

Учні одразу ж взялися допомагати і визначили трьох важкопоранених бійців, яким допомагатимуть. Ігор Скляров був поранений під час обстрілу терористами із установки “Град” неподалік Амбросіївки у червні. Йому зроблено вже не одну операцію. Ігор – сирота, хлопцеві допомагає стати на ноги бабуся. Учнівські гроші отримає і 24-річний Артем, який переніс з десяток операцій. Під Лисичанськом у його БТРі розірвалася граната. Нині хлопець перебуває у Вінницькому шпиталі. Сергій Загасайло потрапив під обстріл у травні під Слов’янськом. Досі знаходиться у надзвичайно тяжкому стані, майже нічого не пам’ятає. Отримав вогнепальні поранення у голову та м’які тканини ніг. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. На його операції потрібно ще 100 тисяч євро.

– Квіти постоять і потім їх викинуть, а за ці гроші ми можемо врятувати життя бійців, які виборюють перемогу у зоні АТО, – говорить голова учнівського самоврядування школи № 307 Юлія Греченюк.

Школярі намалювали плакат і зробили листівки, у яких розповіли про свою акцію і про тих, кому буде надано допомогу. У 307-ій школі сподіваються, що до їхньої акції приєднаються й інші навчальні заклади країни.