Дошкільнята Деснянського району підготували для воїнів-учасників АТО обереги, малюнки та різні поробки.

Друкe-mail

Дошкільнята Деснянського району підготували для воїнів-учасників АТО обереги, малюнки та різні поробки.

Тепло дитячих сердець та рук зберігають обереги, малюнки та різні поробки, які буде передано воїнам 12-го Київського батальйону територіальної оборони Збройних Сил України. Вихованці дитячих садочків усі поробки виготовили власними руками.

Представлено їх було на виставці під час патріотичного заходу “Ви – у нашому серці”, який пройшов 6 серпня на базі спеціалізованого навчально-виховного комплексу “Лісові дзвіночки” з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району.

До малечі в цей день завітали голова Деснянської райдержадміністрації Петро Кузик, начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва Олена Бохно, виконуючий обов’язки начальника районного управління освіти Геннадій Гончаров.

– Кожна дитяча робота пронизана щиросердечними побажаннями українським солдатам якнайшвидше повернутися додому з перемогою, любов’ю до України та бажанням жити у мирі. Моральна підтримка українським воїнам зараз потрібна не менше, ніж речі першої необхідності, медикаменти. Сьогодні таку підтримку вони отримають, – сказав голова Деснянської райдержадміністрації Петро Кузик.

 

IMG_0611

IMG_8499

IMG_0605

IMG_8457

IMG_8451

IMG_8457

IMG_8461

IMG_8477