У Деснянському районі розпочато третю хвилю часткової мобілізації.

Друкe-mail

У Деснянському районі розпочато третю хвилю часткової мобілізації.

21 липня 2014 року Президент України підписав Указ “Про часткову мобілізацію”, який на наступний день був затверджений Верховною Радою України.

– Часткова мобілізація оголошена у зв’язку з поширенням проявів тероризму, що призводять до загибелі мирного населення та військовослужбовців у східних регіонах, концентрацією угруповань військ (сил) на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу та небезпекою незалежності України. Мобілізація триватиме протягом 45 днів на території всіх 24 областей та міста Києва. Категорії громадян, які мають право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації, визначені ст. 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, – повідомив під час спільної наради з представниками райвійськкомату та правоохоронних органів Деснянського району голова Деснянської райдержадміністрації Петро Кузик.

Указ має на меті задоволення потреби у доукомплектуванні Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби, транспорту, інших військових формувань військовозобов’язаними та резервістами відповідно до мобілізаційних планів.

– У АТО бере участь 49 хлопців-мешканців Деснянського району. Двоє з них віддали своє життя за єдність України. 19 червня під час виконання бойового завдання по звільненню від бойовиків міста Ямпіль Донецької області загинув лейтенант Володимир Кравчук, а 24 червня від отриманих у бою поранень помер старший лейтенант Євген Зеленський. Ці молоді хлопці служать прикладом мужності, патріотизму та любові до рідної країни для кожного з нас, – сказав Петро Кузик.

Наразі Деснянський районний військовий комісаріат здійснює оповіщення, збір та постачання людських та транспортних мобілізаційних ресурсів. Формуються команди солдатів, сержантів, офіцерів запасу, які, згідно з частковою мобілізацією, відправляються до військових частин Збройних Сил України та Національної гвардії України для проходження служби.

Прийом громадян з питань мобілізації до Збройних Сил України та Національної гвардії України відбувається цілодобово у Деснянському районному військовому комісаріаті за адресою: вул. Волкова, 2-а, телефон для довідок: 518-41-80.